6 Temmuz 2014 Pazar

Kendin Yap: Düğün Dekorasyonları İçin Çiçekli Harf Yapımı

Çiçekler ile süslenmiş harf yapımını görünce aklımda birçok görüntü beliriverdi.  Tabii ki de ilk gelenler; düğün, nişan ya da doğum günlerinde fotoğraf çekimi esnasında fon olarak kullanılabileceği, nişan töreninde damat ile gelinin arkasında fon olabileceği, damat ile gelin masasının yanında yerde kullanılabileceği, misafirleri giriş yapacağı yere asılabileceği, düğün arabasının arka camına takılabileceği oldu. Bu süslü harfler ile aşk, sevgi gibi kelimeler de yazılabilir. Eminim sizin aklınıza da bir sürü fikir gelecektir. :)

Pinterest'te gördüğüm örneklerden en güzeli bence bu idi. :)


Aşağıda adımları anlatılmış olan çiçekli harfin sahibi olan The Mrs. and Mommabird bloğuna da bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bir sürü yararlı bilgi var. Ayrıca blog sahibinin bebeği ile yapmış olduğu fotoğraf çekimleri de harika olmuş.

Aşağıdaki malzemeler: Mukavva/ Karton - Kalem - Makas/ Kretuar - Silikon Tabancası ve Yapay Çiçek Kafası
Çiçek kafasını toptan olarak Euro Flora'dan ya da Aliexpress 'ten alabilirsiniz. Ben Aliexpress 'ten de çok alışveriş yapıyorum. Bugüne kadar problemsiz çin 'den ürünler geldi. Aliexpress'in bir güzel yanıda genelde ücretsiz kargo olması. En çok da bu yanını seviyorum. Bu sebeple büyük kutu almışlığım bile var. :)) Sorularınız olursa yardımcı olurum.

Kaynak :  The Mrs. and Mommabird

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Paylaş

Popüler Yayınlar

İzleyiciler