18 Şubat 2014 Salı

Cicideko'dan Puantiyeli Kağıt Hediyesi


Uzun zamandır aklımda ve gönlümde olan işleri 2014 itibari ile yoluna koymaya çalışıyorum. Önümüzdeki günlerde işler yolunda giderse, Allah'ın izni ile "Cicideko Butik Aksesuar Alışveriş" sitemden kendi yapmış olduğum el işi aksesuarları satmaya başlayacağım. 
Aklımda bir sürü proje var. Cicideko 'nun butik alışveriş sitesi olmasının yanısıra eğitici hobi video ve bilgilerinin paylaşıldığı, hediyelerin verilip, bedava 3 aylık online dergi yayınlandığı  bir site olmasını istiyorum. Çok iddialı işler peşindeyim belki ama bugüne kadar  o kadar çok bekledim, o kadar çok kafamda düşünüp durdum ki içimdeki enerji, istek, düşüncelerimi hayata geçirebilmeye çok yaklaşmış olmak duygusu ile uyumadan günlerce birşeyler yapmak istiyorum. 

Öncelikle sitemi çok şükür aktif hale getirebildim. Sırası ile aklımdaki işleri de yoluna koymaya başlıyorum. İlk olarak hediye vermek ile işe başlıyorum. Tamamen kendi dizaynlarım olan 4 adet puantiyeli kağıtları artık sitede bulabilirsiniz. Yenileri geldikçe sizlere bloğumdan bilgi vermeye devam edeceğim.Amacım kişisel kullanımınız için bu kağıtları sizlerle paylaşmak istemem. Ben bu kağıtları kızımın 2.yaş gününde cupcake, askı süs, çerçeve kaplama vb. şekillerde kullanmıştım. Umarım sizlerin de özel ve güzel günlerinde yardımcınız olurlar. :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Paylaş

Popüler Yayınlar

İzleyiciler