22 Aralık 2014 Pazartesi

Hediye Paketleme Köşeleri ve IKEA Ürünleri İle Hobi Köşesi Hazırlama

Yabancıların özel günleri, bayramları kutlama şekillerine bayılıyorum. Mevsim değişir evdeki dekorasyon değişir. Dini, milli bayram olur dekorasyon değişir. Giydikleri kıyafetler, takılar değişir. 

Biz çok neşesiz,ruhsuz kalıyoruz onlara bakınca. Ekonomi, hayat şartları, pazarlama nedir bunun sebebi tam olarak kesin bir kanım yok ama onlara çok imreniyorum.Sinerji oluşturuyorlar. Hayata dair bir değişiklik, tat alma, hissetme ne derseniz. Çok özeniyorum. 

Bu kutlamaların birde hediyeleşme boyutu varki o ayrı bir konu. Büyük bir çaba harcanıyor. Ben de yılbaşı sebebi ile hayran hayran hediye paketlerini izlerken insanların hediye paketleme alanı adında bir bölüm oluşturduklarını görüp daha da hayran kaldım. O kurdeleler, ipler, paketleme kağıtları nasıl güzeller. Ben de böyle bir alanım olsun hediye paketleyeyim istiyorum
Hediye paketlemek için böyle bir alan mı gerekir dediniz benimkisi bahane olsun. :)

Andrea Dekker

BHG

The Farm Chicks
Peki biz kendimize böyle bir köşe yapmak istesek?


Scrap This and That
Üstteki fotoğrafı gerçekleştirmek için IKEA'nın ürünlerini kullanabiliriz. Zaten fotoğraftaki birkaç ürün IKEA dan alınmış.

BYGEL Raf ve Kaplar - 10 TL ve 2 TL
DIGNITET Perde Teli ve Klipsi (Klipsler malesef IKEA nın sayfasında yok.) - 20 TL ve ???
GRUNDTAL Mıknatıslı Bıçaklık ve Kap - 40 TL ve 20 TL

Bunları da ben öneriyorum . :)
RIBBA Çerçeve Rafı - 13 TL
BEKVAM Baharat Rafı (Kurdele rafı olarak kullanılabilir.) - 15 TL

İşte bizim de artık bir köşemiz var. İster hediye paketleyelim, ister başka hobilerle uğraşalım. :)
Eğer şu an bir dilekte bulun deseler, böyle şirin bir atölyem olsun isterim. Yeni yıl, doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü için ne hediye istersin deseler bunlardan isterim derim. Ben ve hayallerim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Paylaş

Popüler Yayınlar

İzleyiciler